25 Ağustos 2011 Perşembe

BU ARALAR TADINDAN YENMİYORUM.....

Geçen cuma günü itibarıyle yıllardır envai çeşit sınavlara ,girip güzel yurdumun dörtbir köşesinde yaptığım rotasyonlardan sonra geldiğim görevimden kanun hükmünde kararnameyle bir alt göreve geçirildiğimi öğrendim.Maaşımda %30

luk bir düşme olacak altın artıyor bari altın alayım diye elimde avcumda ne varsa pazartesi günü gidip altına yatırdım.Şu an itibarıyle okkalı bir kaybımın olduğunu öğrendim.Anlayacağınız ben bu aralar tadından yenmez bir kıvamdayım....

5 yorum:

 1. offf diyorum sadece... sabır dilerim

  YanıtlaSil
 2. hayat böyle iniş çıkışlı üzülmemek lazım.sağlık en önemli şey !

  konuyla alakasız da ben asıl şu fotoğraftaki kitaplığa bayıldım.yazının da onla alakalı birşeyler olcağını düşünmüştümki hayal kırıklığı yaşadım senin kadar.üzülme sakın:)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim Ahu..

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim Erge.Bu posttan önceki postlarda bahsettiğim fotoğraf yükleyememe ve yorum yapamama sorunum devam ediyor.Bu nedenle istediğim fotoğrafı yayınlayamıyorum.Nasıl olduysa bu fotoyu yayınlayabildim.Şimdide ancak adsız rumuzuyla yorum yapabiliyorum.
  Hayalkırıklığı hususuna gelince on küsür yıllık emeğin alınterinin yok olmasıyla oluşan hayalkırıklığının yanında seninkisi sanki biraz hafif kalır.Kendine iyi ak..

  YanıtlaSil